Στη μεγάλη διαδρομή των 42 χλμ. πρώτευσε ο Καλαμπούκας Χάρης (Salomon) με 4:38:37, σε αυτή των 21χλμ. ο Γουβαΐδης Χρήστος με 2:16:21 και στη μικρή ο Κούης Γιάννης με 44:24.
Πρέπει να τονίσουμε ότι το Alpamayopro Trail Race έχει εξελιχθεί αναμφισβήτητα στο καλύτερο event για trail running στη νότια Ελλάδα και κάθε χρόνο κερδίζει όλο και περισσότερο τις εντυπώσεις, αλλά και την ουσία.
Πέρα από το αγωνιστικό κομμάτι, υπήρξαν και πολλά δώρα που κληρώθηκαν στους συμμετέχοντες από τους χορηγούς (Salomon, Marmot, Suunto, The North Face), ενώ γενικά η διοργάνωση και οι παροχές προς τους αθλητές, αλλά και θεατές, κινήθηκε όπως πάντα σε πολύ υψηλά επίπεδα (τροφοδοσία, δωρεάν μασάζ μετά τον αγώνα κλπ.).

Για φωτό πατήστε εδώ.

Αποτελέσματα.

Marathon Trail Race 42K by SALOMON

ΑΝΔΡΕΣ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση ´Aφιξη Χρόνος
1 1 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 513 SALOMON HELLAS 9:44:53 14:23:30 4:38:37
2 2 ΓΚΟΥΝΚΟ ΑΛΕΞΗΣ Α 570 SALOMON HELLAS 9:44:53 14:27:21 4:42:28
3 3 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 515 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 9:44:53 14:37:00 4:52:07
4 6 ΚΑΡΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 517 SALOMON HELLAS 9:44:53 14:54:30 5:09:37
5 8 ΜΑΤΡΑΣ ΣΛΑΒΟΜΙΡ Α 529 REFUSE TEAM 9:44:53 15:10:34 5:25:41
6 9 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 524 REFUSE TEAM 9:44:53 15:14:49 5:29:56
7 11 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 508 9:44:53 15:26:53 5:42:00
8 14 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 518 9:44:53 15:36:17 5:51:24
9 16 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΚΟΣ Α 505 ΚΕΡΑΤΕΑ 9:44:53 15:51:23 6:06:30
10 17 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 507 ΚΕΡΑΤΕΑ 9:44:53 15:51:23 6:06:30
11 20 KUGOTA TSUTOMU Α 503 9:44:53 16:00:28 6:15:35
12 21 ΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 525 9:44:53 16:16:04 6:31:11
13 24 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 516 Σ.Δ.Υ ΠΕΙΡΑΙΑ 9:44:53 16:22:38 6:37:45
14 30 ΓΛΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 509 9:44:53 16:48:50 7:03:57
15 34 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΑΝΟΣ Α 519 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 9:44:53 16:55:43 7:10:50
16 35 ΛΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 522 ΓΟΡΓΩ 9:44:53 16:56:17 7:11:24
17 37 ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 510 9:44:53 17:00:28 7:15:35
18 38 ΤΣΙΑΛΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 532 ΓΟΡΓΩ 9:44:53 17:10:27 7:25:34
19 39 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 523 9:44:53 17:18:04 7:33:11
20 40 ΓΙΑΝΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 506 9:44:53 17:18:05 7:33:12
21 42 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 533 ΓΟΡΓΩ 9:44:53 17:21:08 7:36:15
22 43 ΛΕΦΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 534 ΓΟΡΓΩ 9:44:53 17:22:01 7:37:08
23 45 FAWSON MATTHEW Α 501 9:44:53 17:25:45 7:40:52
24 49 ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 527 9:44:53 17:55:45 8:10:52
25 48 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 511 9:44:53 17:56:15 8:11:22
26 55 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 528 ΓΟΡΓΩ 9:44:53 18:16:11 8:31:18
27 58 ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 530 9:44:53 18:41:54 8:57:01
GODSON LLOYD Α 502 ΚΕΡΑΤΕΑ 9:44:53 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΚΑΛΑΚΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 512 ΓΟΡΓΩ 9:44:53 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΚΟΡΟΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 520 9:44:53 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 521 FIT SN 9:44:53 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 526 ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 9:44:53 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 531 9:44:53 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ

ΑΝΔΡΕΣ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση ´Aφιξη Χρόνος
1 4 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Β 559 REFUSE TEAM 9:44:53 14:39:52 4:54:59
2 5 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Β 556 9:44:53 14:43:58 4:59:05
3 7 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Β 543 REFUSE TEAM 9:44:53 15:03:06 5:18:13
4 12 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 535 9:44:53 15:33:04 5:48:11
5 13 ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑΣ ΧΑΡΗΣ Α.Β 550 9:44:53 15:33:30 5:48:37
6 15 ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Β 569 www.mountainrunning.gr 9:44:53 15:47:16 6:02:23
7 19 ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Β 549 9:44:53 15:59:46 6:14:53
8 22 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α.Β 546 9:44:53 16:21:52 6:36:59
9 23 ΚΝΟΥΝΗ ΑΓΚΟΠ Α.Β 542 PATH RUNNERS-ARMENIAN RUNNRES 9:44:53 16:22:19 6:37:26
10 26 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 554 REFUSE TEAM 9:44:53 16:24:06 6:39:13
11 27 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Β 538 9:44:53 16:25:20 6:40:27
12 28 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Β 563 9:44:53 16:39:37 6:54:44
13 29 ΣΠΑΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Β 555 9:44:53 16:44:01 6:59:08
14 31 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ Α.Β 558 9:44:53 16:50:38 7:05:45
15 32 ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α.Β 562 9:44:53 16:54:40 7:09:47
16 33 ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Α.Β 547 9:44:53 16:54:51 7:09:58
17 36 ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Β 561 9:44:53 16:58:28 7:13:35
18 41 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 553 9:44:53 17:18:06 7:33:13
19 44 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ Α.Β 557 9:44:53 17:23:54 7:39:01
20 46 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Β 560 www.mountainrunning.gr 9:44:53 17:26:58 7:42:05
21 47 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Β 564 9:44:53 17:26:59 7:42:06
22 47 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Β 564 9:44:53 17:26:59 7:42:06
23 50 ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Β 548 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 9:44:53 17:55:03 8:10:10
24 51 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α.Β 537 9:44:53 17:55:44 8:10:51
25 52 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Β 551 9:44:53 17:56:57 8:12:04
26 54 ΚΑΣΤΩΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Β 540 9:44:53 18:02:43 8:17:50
27 56 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Α.Β 541 9:44:53 18:25:20 8:40:27
28 57 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Β 539 9:44:53 18:40:20 8:55:27
ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Β 536 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 9:44:53 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Α.Β 545 9:44:53 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Β 552 9:44:53 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση ´Aφιξη Χρόνος
1 10 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ 565 www.mountainrunning.gr 9:44:53 15:14:49 5:29:56

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση Άφιξη Χρόνος
1 18 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Γ.Β 568 9:44:53 15:58:48 6:13:55
2 25 ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΒΙΚΥ Γ.Β 567 SALOMON HELLAS 9:44:53 16:23:54 6:39:01
3 53 ΔΟΥΝΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ.Β 566 9:44:53 18:01:34 8:16:41

ΟΜΑΔΕΣ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση ´Aφιξη Χρόνος
ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ

1 1 1 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 513 SALOMON HELLAS 9:44:53 14:23:30 4:38:37
2 2 ΓΚΟΥΝΚΟ ΑΛΕΞΗΣ Α 570 SALOMON HELLAS 9:44:53 14:27:21 4:42:28
4 6 ΚΑΡΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 517 SALOMON HELLAS 9:44:53 14:54:30 5:09:37
ΜΕΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ: 4:50:14

2 1 4 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Β 559 REFUSE TEAM 9:44:53 14:39:52 4:54:59
3 7 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Β 543 REFUSE TEAM 9:44:53 15:03:06 5:18:13
5 8 ΜΑΤΡΑΣ ΣΛΑΒΟΜΙΡ Α 529 REFUSE TEAM 9:44:53 15:10:34 5:25:41
ΜΕΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ: 5:12:58

3 1 10 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ 565 www.mountainrunning.gr 9:44:53 15:14:49 5:29:56
5 15 ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Β 569 www.mountainrunning.gr 9:44:53 15:47:16 6:02:23
22 46 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Β 560 www.mountainrunning.gr 9:44:53 17:26:58 7:42:05
ΜΕΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ: 6:24:48

4 16 35 ΛΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 522 ΓΟΡΓΩ 9:44:53 16:56:17 7:11:24
18 38 ΤΣΙΑΛΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 532 ΓΟΡΓΩ 9:44:53 17:10:27 7:25:34
22 42 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 533 ΓΟΡΓΩ 9:44:53 17:21:08 7:36:15
ΜΕΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ: 7:24:24

Μεγάλο Trail Race 21K by MARMOT

ΑΝΔΡΕΣ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση φιξη Χρόνος
1 2 ΓΟΥΒΑΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 224 10:04:43 12:21:04 2:16:21
2 4 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 266 10:04:43 12:23:05 2:18:22
3 6 ΣΙΝΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 292 10:04:43 12:28:29 2:23:46
4 7 ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 202 10:04:43 12:28:45 2:24:02
5 8 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α 204 10:04:43 12:30:12 2:25:29
6 9 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 229 10:04:43 12:30:39 2:25:56
7 11 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 218 10:04:43 12:34:51 2:30:08
8 12 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Α 306 10:04:43 12:36:41 2:31:58
9 13 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 281 10:04:43 12:36:52 2:32:09
10 14 ΜΑΡΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 257 10:04:43 12:37:09 2:32:26
11 15 ΒΑΛΒΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 211 10:04:43 12:38:46 2:34:03
12 17 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 214 10:04:43 12:40:08 2:35:25
13 18 ΔΟΥΒΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 230 10:04:43 12:40:33 2:35:50
14 19 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 225 10:04:43 12:41:23 2:36:40
15 20 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α 258 10:04:43 12:41:34 2:36:51
16 21 ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 241 10:04:43 12:41:42 2:36:59
17 22 ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 268 10:04:43 12:42:21 2:37:38
18 24 ΜΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 262 10:04:43 12:45:53 2:41:10
19 29 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 256 10:04:43 12:51:18 2:46:35
20 30 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 253 10:04:43 12:52:06 2:47:23
21 31 ΚΑΛΑΘΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 234 10:04:43 12:52:16 2:47:33
22 32 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 294 10:04:43 12:52:19 2:47:36
23 34 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 301 10:04:43 12:54:04 2:49:21
24 35 ΔΑΝΕΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 226 10:04:43 12:54:33 2:49:50
25 36 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 261 10:04:43 12:55:38 2:50:55
26 37 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 297 10:04:43 12:56:18 2:51:35
27 38 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 255 10:04:43 12:57:30 2:52:47
28 40 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 212 10:04:43 12:57:44 2:53:01
29 41 MORTIMER SIMON Α 201 10:04:43 12:58:06 2:53:23
30 44 ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 299 10:04:43 12:59:01 2:54:18
31 45 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 307 10:04:43 12:59:02 2:54:19
32 47 ΣΑΤΟΣ ΘΩΜΑΣ Α 289 10:04:43 12:59:04 2:54:21
33 49 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 232 10:04:43 12:59:14 2:54:31
34 50 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 275 10:04:43 12:59:30 2:54:47
35 52 ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 267 10:04:43 13:01:36 2:56:53
36 55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 278 10:04:43 13:02:10 2:57:27
37 56 ΚΙΟΥΛΑΦΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α 242 10:04:43 13:02:11 2:57:28
38 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ KΩΣΤΑΣ Α 247 10:04:43 13:02:30 2:57:47
39 62 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 269 10:04:43 13:04:34 2:59:51
40 63 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 286 10:04:43 13:04:40 2:59:57
41 64 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 290 10:04:43 13:06:19 3:01:36
42 66 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 282 10:04:43 13:07:50 3:03:07
43 67 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ AΓΗΣΙΛΑΟΣ Α 254 10:04:43 13:07:52 3:03:09
44 70 ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 259 10:04:43 13:10:28 3:05:45
45 73 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 279 10:04:43 13:12:52 3:08:09
46 76 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 295 10:04:43 13:13:45 3:09:02
47 81 ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 260 10:04:43 13:15:22 3:10:39
48 84 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 217 10:04:43 13:17:38 3:12:55
49 85 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ Α 304 10:04:43 13:17:38 3:12:55
50 88 ΠΑΠΑΔΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α 276 10:04:43 13:18:40 3:13:57
51 89 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 213 10:04:43 13:18:45 3:14:02
52 91 ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 285 10:04:43 13:18:58 3:14:15
53 94 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 265 10:04:43 13:20:00 3:15:17
54 95 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 203 10:04:43 13:20:57 3:16:14
55 96 ΚΑΡΑΒΕΡΒΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 239 10:04:43 13:23:21 3:18:38
56 97 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 273 10:04:43 13:23:22 3:18:39
57 99 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 287 10:04:43 13:24:39 3:19:56
58 107 ΑΡΒΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 209 10:04:43 13:26:34 3:21:51
59 108 ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 206 10:04:43 13:26:36 3:21:53
60 113 ΚΟΦΙΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 246 10:04:43 13:28:02 3:23:19
61 116 ΑΧΙΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 210 10:04:43 13:30:44 3:26:01
62 118 ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 293 10:04:43 13:31:21 3:26:38
63 120 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 303 10:04:43 13:31:45 3:27:02
64 121 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 288 10:04:43 13:32:10 3:27:27
65 123 ΒΥΖΑΝΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 216 10:04:43 13:32:44 3:28:01
66 126 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 249 10:04:43 13:35:48 3:31:05
67 128 ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 264 10:04:43 13:36:04 3:31:21
68 129 ΑΛΙΜΠΙΝΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 205 10:04:43 13:36:50 3:32:07
69 130 ΚΑΛΛΙΤΣΙΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 235 10:04:43 13:37:24 3:32:41
70 134 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 284 10:04:43 13:38:52 3:34:09
71 138 ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 223 10:04:43 13:42:50 3:38:07
72 141 ΓΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 219 10:04:43 13:43:08 3:38:25
73 143 ΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 272 10:04:43 13:47:36 3:42:53
74 144 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 277 10:04:43 13:48:08 3:43:25
75 148 ΓΙΟΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 222 10:04:43 13:51:16 3:46:33
76 149 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 207 10:04:43 13:51:17 3:46:34
77 153 ΚΑΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 236 10:04:43 13:54:05 3:49:22
78 155 ΓΙΑΡΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 221 10:04:43 13:56:38 3:51:55
79 156 ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 302 10:04:43 13:56:38 3:51:55
80 162 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 291 10:04:43 14:01:59 3:57:16
81 166 ΚΑΚΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 233 10:04:43 14:04:22 3:59:39
82 168 ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 298 10:04:43 14:07:06 4:02:23
83 169 ΚΟΚΟΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 244 10:04:43 14:10:25 4:05:42
84 171 ΔΕΝΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 227 10:04:43 14:12:05 4:07:22
85 173 ΚΟΖΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 243 10:04:43 14:19:11 4:14:28
86 180 ΤΣΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 300 10:04:43 14:22:59 4:18:16
87 184 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 231 10:04:43 14:28:25 4:23:42
ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 228 10:04:43 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 263 10:04:43 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ Α 296 10:04:43 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ

ΑΝΔΡΕΣ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση φιξη Χρόνος
1 1 ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Β 430 10:04:43 12:16:07 2:11:24
2 3 FIJNAUT STAN Α.Β 402 10:04:43 12:21:13 2:16:30
3 5 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Β 432 10:04:43 12:26:48 2:22:05
4 10 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α.Β 418 10:04:43 12:33:18 2:28:35
5 16 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α.Β 431 10:04:43 12:39:40 2:34:57
6 23 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Β 473 10:04:43 12:43:01 2:38:18
7 26 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Β 481 10:04:43 12:46:50 2:42:07
8 27 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Β 407 10:04:43 12:47:55 2:43:12
9 28 ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Β 475 10:04:43 12:48:00 2:43:17
10 33 ΜΠΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Β 452 10:04:43 12:53:32 2:48:49
11 39 ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α.Β 482 10:04:43 12:57:36 2:52:53
12 42 ΦΟΡΤΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Β 480 10:04:43 12:58:14 2:53:31
13 43 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Β 458 10:04:43 12:58:36 2:53:53
14 46 ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Β 467 10:04:43 12:59:03 2:54:20
15 48 ΚΑΛΕΒΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Β 433 10:04:43 12:59:05 2:54:22
16 51 ΓΡΑΨΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Β 424 10:04:43 13:00:36 2:55:53
17 58 ΣΠΕΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Β 471 10:04:43 13:02:36 2:57:53
18 60 ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Β 468 10:04:43 13:03:06 2:58:23
19 61 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Β 470 10:04:43 13:03:15 2:58:32
20 71 ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α.Β 479 10:04:43 13:10:44 3:06:01
21 72 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Β 412 10:04:43 13:12:05 3:07:22
22 74 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Α.Β 409 10:04:43 13:13:31 3:08:48
23 75 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α.Β 423 10:04:43 13:13:41 3:08:58
24 77 STEWART MIKE Α.Β 406 10:04:43 13:14:05 3:09:22
25 78 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 486 10:04:43 13:14:07 3:09:24
26 79 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α.Β 419 10:04:43 13:14:52 3:10:09
27 80 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Β 427 10:04:43 13:15:09 3:10:26
28 82 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Β 462 10:04:43 13:16:44 3:12:01
29 83 ΤΡΑΜΠΑΣ ΑΡΗΣ Α.Β 474 10:04:43 13:17:26 3:12:43
30 86 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Β 420 10:04:43 13:17:41 3:12:58
31 87 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Β 425 10:04:43 13:18:32 3:13:49
32 92 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α.Β 477 10:04:43 13:19:20 3:14:37
33 93 ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Β 410 10:04:43 13:19:21 3:14:38
34 98 ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Β 464 10:04:43 13:23:23 3:18:40
35 100 ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Β 421 10:04:43 13:24:57 3:20:14
36 101 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Α.Β 445 10:04:43 13:24:58 3:20:15
37 103 ΜΠΟΥΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 457 10:04:43 13:26:02 3:21:19
38 104 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 411 10:04:43 13:26:07 3:21:24
39 105 ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Β 437 10:04:43 13:26:10 3:21:27
40 106 ΣΕΝΤΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Β 448 10:04:43 13:26:24 3:21:41
41 109 ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Β 426 10:04:43 13:26:57 3:22:14
42 111 ΜΠΑΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Β 454 10:04:43 13:27:20 3:22:37
43 112 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Β 478 10:04:43 13:27:20 3:22:37
44 114 ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Β 483 10:04:43 13:28:36 3:23:53
45 115 ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Β 422 10:04:43 13:30:37 3:25:54
46 117 ΣΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Β 469 10:04:43 13:31:07 3:26:24
47 122 ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Β 415 10:04:43 13:32:13 3:27:30
48 124 ΑΣΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Β 413 10:04:43 13:33:01 3:28:18
49 125 ΚΑΛΟΜΠΑΡΗΣ ΑΛΚΗΣ Α.Β 434 10:04:43 13:35:15 3:30:32
50 132 NIELSEN PHILIP Α.Β 405 10:04:43 13:37:52 3:33:09
51 133 ΤΣΕΒΗΣ ΧΑΡΗΣ Α.Β 476 10:04:43 13:37:53 3:33:10
52 135 ΣΥΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Β 472 10:04:43 13:39:10 3:34:27
53 136 ΒΑΒΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α.Β 414 10:04:43 13:39:51 3:35:08
54 137 ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Β 466 10:04:43 13:42:30 3:37:47
55 139 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Β 463 10:04:43 13:42:56 3:38:13
56 145 ΠΛΕΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Β 465 10:04:43 13:48:13 3:43:30
57 146 ALEXIOU EDDY Α.Β 401 10:04:43 13:49:50 3:45:07
58 150 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Β 461 10:04:43 13:51:32 3:46:49
59 151 ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 438 10:04:43 13:51:40 3:46:57
60 152 ΚΟΥΡΝΑΒΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Β 442 10:04:43 13:52:58 3:48:15
61 154 HOUDOY THIERRY Α.Β 404 10:04:43 13:56:03 3:51:20
62 157 ΒΑΦΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ Α.Β 416 10:04:43 13:56:38 3:51:55
63 158 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α.Β 429 10:04:43 13:57:59 3:53:16
64 159 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Β 408 10:04:43 13:58:29 3:53:46
65 160 ΜΠΟΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Β 455 10:04:43 13:59:42 3:54:59
66 161 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Α.Β 450 10:04:43 13:59:43 3:55:00
67 163 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Β 447 10:04:43 14:02:47 3:58:04
68 165 ΜΕΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Α.Β 449 10:04:43 14:03:07 3:58:24
69 167 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Β 443 10:04:43 14:06:36 4:01:53
70 170 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ Α.Β 444 10:04:43 14:11:05 4:06:22
71 172 ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Β 456 10:04:43 14:17:56 4:13:13
72 174 FRATZIAKOMO SIMOS Α.Β 403 10:04:43 14:19:11 4:14:28
73 176 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 417 10:04:43 14:20:04 4:15:21
74 182 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Β 440 10:04:43 14:24:18 4:19:35
75 183 ΜΠΑΓΙΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ Α.Β 451 10:04:43 14:26:12 4:21:29
76 186 ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Β 436 10:04:43 14:40:21 4:35:38
77 187 ΝΤΑΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Β 460 10:04:43 14:48:26 4:43:43
ΚΑΠΕΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α.Β 435 10:04:43 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ ΘΑΝΟΣ Α.Β 441 10:04:43 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 484 10:04:43 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΜΠΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Β 487 10:04:43 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση φιξη Χρόνος
1 25 ΣΥΛΑΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ Γ 366 10:04:43 12:45:53 2:41:10
2 54 ΜΑΚΚΟΗ ΡΑΝΝΕΛΛΕ Γ 358 10:04:43 13:02:09 2:57:26
3 65 ΑΝΤΥΠΑ ΣΕΜΕΛΗ Γ 354 10:04:43 13:07:35 3:02:52
4 90 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 367 10:04:43 13:18:46 3:14:03
5 102 ΣΡΕΠΦΕΡ ΤΕΡΕΖΑ Γ 365 10:04:43 13:25:25 3:20:42
6 110 ΜΑΥΡΕΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 361 10:04:43 13:27:20 3:22:37
7 119 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΙΚΗ Γ 351 10:04:43 13:31:41 3:26:58
8 127 ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 360 10:04:43 13:35:51 3:31:08
9 140 ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΔΑΦΝΗ Γ 364 10:04:43 13:43:06 3:38:23
10 142 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ 356 10:04:43 13:45:20 3:40:37
11 147 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ 355 10:04:43 13:51:15 3:46:32
12 164 ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ 363 10:04:43 14:02:51 3:58:08
13 175 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΓΙΩΤΑ Γ 362 10:04:43 14:19:20 4:14:37
14 177 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΙΚΥ Γ 352 10:04:43 14:20:24 4:15:41
15 178 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΗ Γ 353 10:04:43 14:20:25 4:15:42
16 179 ΚΟΡΡΕ ΕΛΕΝΗ Γ 357 10:04:43 14:22:58 4:18:15
17 185 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 368 10:04:43 14:35:41 4:30:58
18 188 ΜΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ Γ 359 10:04:43 15:35:12 5:30:29

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση φιξη Χρόνος
1 53 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ.Β 493 10:04:43 13:01:50 2:57:07
2 59 ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ.Β 495 10:04:43 13:03:01 2:58:18
3 68 NAEGELE GABI Γ.Β 492 10:04:43 13:08:37 3:03:54
4 69 ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΖΗΝΙΑ Γ.Β 496 10:04:43 13:09:40 3:04:57
5 131 ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Β 494 10:04:43 13:37:38 3:32:55
6 181 ΔΡΟΣΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Γ.Β 491 10:04:43 14:23:56 4:19:13

Μικρό Trail Race 7K by MARMOT

ΑΝΔΡΕΣ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση Άφιξη Χρόνος
1 1 ΚΟΥΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 73 10:28:25 11:12:49 0:44:24
2 2 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 21 10:28:25 11:14:42 0:46:17
3 3 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 5 10:28:25 11:16:52 0:48:27
4 4 ΜΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 26 10:28:25 11:17:04 0:48:39
5 5 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 22 10:28:25 11:17:30 0:49:05
6 6 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 8 10:28:25 11:18:01 0:49:36
7 7 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 29 10:28:25 11:20:25 0:52:00
8 8 ΣΟΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 66 10:28:25 11:21:49 0:53:24
9 10 ΚΟΛΥΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 72 10:28:25 11:23:10 0:54:45
10 11 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α 47 10:28:25 11:23:11 0:54:46
11 13 ΜΟΔΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 25 10:28:25 11:24:16 0:55:51
12 14 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ Α 55 10:28:25 11:25:35 0:57:10
13 15 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 60 10:28:25 11:25:46 0:57:21
14 18 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 9 10:28:25 11:26:13 0:57:48
15 19 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 16 10:28:25 11:26:19 0:57:54
16 20 ΠΡΩΙΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Α 62 10:28:25 11:26:21 0:57:56
17 21 ΔΕΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ Α 51 10:28:25 11:26:22 0:57:57
18 22 ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 63 10:28:25 11:26:31 0:58:06
19 23 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Α 35 10:28:25 11:27:08 0:58:43
20 24 ΜΠΟΛΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ Α 28 10:28:25 11:27:18 0:58:53
21 25 ΚΟΥΤΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 18 10:28:25 11:27:51 0:59:26
22 26 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Α 4 10:28:25 11:27:58 0:59:33
23 29 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 50 10:28:25 11:29:16 1:00:51
24 30 ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 43 10:28:25 11:29:45 1:01:20
25 31 ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 27 10:28:25 11:29:47 1:01:22
26 32 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 34 10:28:25 11:30:24 1:01:59
27 33 ΒΡΑΪΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 7 10:28:25 11:30:40 1:02:15
28 34 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 20 10:28:25 11:30:41 1:02:16
29 36 ΣΑΡΡΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Α 65 10:28:25 11:31:17 1:02:52
30 37 ΓΚΑΡΑΜΠΕΤ ΚΕΝΤΑΝΙΑΝ Α 48 10:28:25 11:31:21 1:02:56
31 38 ΠΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 32 10:28:25 11:32:30 1:04:05
32 39 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 10 10:28:25 11:32:31 1:04:06
33 40 ΠΡΟΚΟΠΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 36 10:28:25 11:32:32 1:04:07
34 41 ΚΟΤΣΟΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 17 10:28:25 11:32:58 1:04:33
35 42 ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 37 10:28:25 11:33:10 1:04:45
36 43 ΜΠΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ Α 30 10:28:25 11:33:37 1:05:12
37 44 ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 42 10:28:25 11:33:38 1:05:13
38 45 ΧΟΛΕΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 69 10:28:25 11:33:41 1:05:16
39 47 ΜΠΑΡΛΑΣ NIKOΛΑΟΣ Α 58 10:28:25 11:33:56 1:05:31
40 49 ΒΡΑΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 74 10:28:25 11:34:05 1:05:40
41 51 ΜΟΥΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 57 10:28:25 11:34:27 1:06:02
42 52 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 24 10:28:25 11:35:36 1:07:11
43 53 ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 2 10:28:25 11:35:41 1:07:16
44 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 19 10:28:25 11:37:14 1:08:49
45 57 ΓΟΝΙΔΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 49 10:28:25 11:38:48 1:10:23
46 58 ΠΡΟΚΟΠΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 36 10:28:25 11:39:11 1:10:46
47 59 ΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 59 10:28:25 11:39:40 1:11:15
48 60 ΛΟΓΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 71 10:28:25 11:39:42 1:11:17
49 61 ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 39 10:28:25 11:39:49 1:11:24
50 62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 53 10:28:25 11:39:50 1:11:25
51 63 GARCIA FLORANTE Α 46 10:28:25 11:39:53 1:11:28
52 64 ΑΓΓΕΛΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 1 10:28:25 11:44:15 1:15:50
53 65 ΧΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 44 10:28:25 11:44:18 1:15:53
54 66 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 45 10:28:25 11:45:07 1:16:42
55 67 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 3 10:28:25 11:45:09 1:16:44
56 69 ΔΟΝΤΑΣ ΑΡΜΑΝΔΟΣ Α 11 10:28:25 11:46:15 1:17:50
57 71 ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 40 10:28:25 11:48:01 1:19:36
58 72 ΙΑΤΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 52 10:28:25 11:48:34 1:20:09
59 73 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ Α 14 10:28:25 11:50:48 1:22:23
60 74 ΒΡΑΪΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 6 10:28:25 11:52:46 1:24:21
61 76 ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 61 10:28:25 11:55:30 1:27:05
ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 41 10:28:25 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 68 10:28:25 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΜΟΣΧΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ Α 70 10:28:25 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Κατάταξη Επώνυμο Όνομα Κατ. Αριθμός Ομάδα Εκκίνηση Άφιξη Χρόνος
1 9 ΘΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 107 10:28:25 11:21:55 0:53:30
2 12 ΚΑΛΛΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ 110 10:28:25 11:23:35 0:55:10
3 16 RIGHTWEISER ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 101 10:28:25 11:25:59 0:57:34
4 17 ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ 111 10:28:25 11:26:09 0:57:44
5 27 ΖΕΡΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 106 10:28:25 11:27:59 0:59:34
6 28 ΜΠΟΛΩΤΗ ΛΙΛΑ Γ 112 10:28:25 11:29:10 1:00:45
7 35 ΝΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 122 10:28:25 11:30:42 1:02:17
8 46 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ 117 10:28:25 11:33:55 1:05:30
9 48 ΖΑΛΩΝΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Γ 105 10:28:25 11:33:57 1:05:32
10 50 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ 104 10:28:25 11:34:23 1:05:58
11 54 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 115 10:28:25 11:35:59 1:07:34
12 55 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 119 10:28:25 11:36:13 1:07:48
13 68 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 123 10:28:25 11:46:08 1:17:43
14 70 ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ Γ 118 10:28:25 11:46:36 1:18:11
15 75 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΟΥΡΛΙΑΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Γ 109 10:28:25 11:55:29 1:27:04
16 77 ΖΟΥΝΧΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 120 10:28:25 12:07:58 1:39:33
17 78 ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ANNA Γ 121 10:28:25 12:23:40 1:55:15
ΡΟΥΣΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ 102 10:28:25 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΝΗ Γ 103 10:28:25 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΜΠΟΛΩΤΗ ΛΙΛΑ Γ 112 10:28:25 ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ
Γεννήθηκα στην Αθήνα το 1964. Μικρός χάζευα την Πάρνηθα από το πατρικό μου με τις ώρες. Ήταν για μένα ένας άγνωστος μαγικός κόσμος που άφηνε ελεύθερη τη φαντασία μου. Πεζοπορώ, ορειβατώ, σκαρφαλώνω και φωτογραφίζω στα βουνά από το 1984 και άρχισα να αρθρογραφώ σε ανάλογα περιοδικά από το 1990. Η αγάπη μου για το βουνό με ώθησε το 1998 να εκδώσω το περιοδικό ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (1998 – 2015), ενώ από το 2006 έως το 2010 πρόσθεσα και το περιοδικό ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ. Έχω γράψει και εκδώσει, πεζοπορικούς οδηγούς για την Πάρνηθα, τον Όλυμπο, τον Παρνασσό και τα Βαρδούσια.